Dil Seçimi TR EN RUS ARG
0 236 768 34 42
Müşteri Danışma Hattı

Hakkımızda

2003 Yılından bu yana makine konveyör bant rulosu ve ekipmanları üreten şirketimiz, 2007 yılından itibaren kendi bünyesinde ve tamamı kendi makinelerinden oluşan 1000 m² kapalı 1500 m² açık alan devreye alarak 16 yılı aşkın makine endüstrisinde işletmecilik tecrübesini de katarak makine konveyor ve bant rulosu imalatında endüstrinin geri dönüş ve memnuniyetine bakılarak sektörün kullanımına sunmaktadır.

Araştırma-Geliştirme faaliyetleri; yeni bir ürün üretilmesi, ürün kalitesi veya standardının yükseltilmesi, maliyet düşürücü ve standart yükseltici mahiyette yeni tekniklerin uygulanması, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi ve yeni bir teknolojinin yurtiçi ve yurtdışı koşullarına uyumunun sağlanması amacıyla yapılan çalışmalar ile bu çalışmaların sonuçlarının; faydalı araç, gereç, malzeme, ürün, yöntem, sistem ve üretim tekniklerine dönüştürülmesi, mevcutların teknolojik açıdan iyileştirilmesi ve teknoloji uyarlanması için bilimsel esaslara uygun olarak yapılan ve her aşaması belirlenmiş çalışmalardır. Kırtaş Konveyör, kalkınmanın ve teknolojinin dinamosu olan Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana sektörde hep yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden AR – GE ekibiyle sürekli araştırma içinde olup hizmet verdiği müşterilerine gerek makine gerekse işletme proseslerinde yön gösterici olmuştur. Müşteri şikayetlerini derhal değerlendirmeye alıp en kısa sürede gereken müdahaleyi yapmış bu anlamda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir politika izlemiştir. Sahada yaşanan problemlerin çözümünü en uygun şekilde bulup bu bilgileri müşterileriyle paylaşmayı görev bilmiştir. Başarının takım çalışması ve insana yapılan yatırım neticesinde ortaya çıkacağını iyi bilen firma başından beri bu konuya önem vermiş ve sonuç olarak 2014 yılı sonunda BENARD Uygunluk Sertifikası ve ISO 9001:2008 kalite belgesi ile sertifikalandırılmıştır. Esas olanın satış yapmak değil satışı yaptıktan sonra müşteriye hizmet olduğunu çok iyi biliyoruz ve sektör ile ilgili her konuda yardıma ve hizmete hazırız.